Etiket arşivi: dizi

yeni diziler

Yeni Diziler

Önümüzdeki günlerde tam 4  Yeni Diziler in başlaması bekleniyor.

Yılbaşı gecesi ATV ekranlarında Pelin Karahan ve Yurdaer Okur ’un başrollerini paylaştığı, bir kadının psikolojik şiddet görerek, evlatları için devam ettirmeye çalıştığı YETER adlı dizinin ilk bölümünü izleyeceğiz.

7 Ocak’ta STAR ekranlarında Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım ’ın başrollerini paylaştığı GECENİN KRALİÇESİ isimli dizinin ilk bölümü yer alacak. İmkansız bir aşk hikayesinin konu edildiği dizide, Meryem Uzerli Fransa’da yaşayan bir Türk kızını, Murat Yıldırım ise evli ve ona aşık bir adamı canlandıracak.

Ocak’ın 2.haftası gibi yine Star’da ekrana gelecek olan GÖÇ ZAMANI adlı dizide başrolleri Vaide Gördüm ve Talat Bulut paylaşıyorlar. Talat Bulut yalnız ve zengin bir adamı canlandırırken, Vahide Gördüm çocuklarını töreden kurtarmak isteyerek büyük şehre göç eden ve çocuklarını daha da büyük belaların içine sürükleyen bir Anadolu kadınını canlandırıyor.

7 Ocak Çarşamba günü ise FOX kanalında, Belçim Bilgin ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı KÖRDÜĞÜM isimli dizi başlayacak. İmkansız bir aşk hikayesinin anlatıldığı dizide Belçim Bilgin idealist bir çocuk doktorunu, İbrahim Çelikkol ise isyankar ve yalnız bir adamı canlandıracak.

Kiralık Aşk 27.bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 27.Bölüm Dizi Özeti

Kiralık Aşk 27.bölüm dizisinde bu hafta neler olacak?

Kiralık Aşk 27.Bölüm Dizi Özeti

Kiralık Aşk 27.Bölüm Dizi Özeti

Sude içine düştüğü durumu bu sefer nasıl açıklayacak?

Kiralık Aşk 27.Bölüm Dizi Özeti defne

Kiralık Aşk 27.Bölüm Dizi Özeti defne

Ve son durumlardan sonra Ömer-Defne ilişkisinde ne gibi gelişmeler yaşanacak?

Kiralık Aşk 27.Bölüm Dizi Özeti Ömer

Kiralık Aşk 27.Bölüm Dizi Özeti Ömer

Hepsi  kiralık aşk ‘ın27.bölümde, kaçırmayın!

Kiralık Aşk 27.Bölüm Dizi Özeti Barış Arduç

Kiralık Aşk 27.Bölüm Dizi Özeti Barış Arduç

Kiralık Aşk 27.Bölüm Dizi Özeti Ömer

Kiralık Aşk 27.Bölüm Dizi Özeti Ömer

barış arduç dan yalanlama

Barış Arduçdan Yalanlama

Barış Arduç dan gelen açıklamada Gupse Özayla ayrıldıkları iddia edilen haberlerinin hepsinin yalan olduğunu söyledi. Güzel giden bir ilişkilerini söyleyen Arduç bu haberler nerden nasıl çıkıyor bilmiyorum ancak haberlerin hepsinin yapan olduğunu açıkladı.

Barış Arduçdan Yalanlama

Barış Arduçdan Yalanlama

Kiralık Aşk dizisinin yakışıklı oyuncusu olan Barış Arduç önceki akşam “ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri” deydi. 

Barış Arduç ipek dedeman

Barış Arduç ipek dedeman

ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri Volkswagen Arena’da yapıldı. Yapılan etkinliğe tanınan isimlerden İpek Dedeman ve Ceylan Sohtirik de katıldı. Ayrıca Kiralık Aşk dizisinin ünlü oyuncusu Barış Arduç’lada  hatıra fotoğrafı çektirmeyi unutmadılar.

Buğra Gülsoy, İlker Kaleli, Şükrü Özyıldız, Fırat Çelik, Metin Akdülger

Buğra Gülsoy, İlker Kaleli, Şükrü Özyıldız, Fırat Çelik, Metin Akdülger

Buğra Gülsoy, İlker Kaleli, Şükrü Özyıldız, Fırat Çelik, Metin Akdülger… En beğendiklerimiz

Buğra Gülsoy, İlker Kaleli, Şükrü Özyıldız, Fırat Çelik, Metin Akdülger bu kişiler şu sıralar en beğendiğimiz, en çok sevdiğimiz insanlar. Hepsinin ortak yanı, normalden daha farklı roller almaları. Karakter yapılarının yanında kimsenin bilmediği açıklamalarıyla ve özellikleriyle normal çizgilerin dışındalar.

İLKER KALELİ İLE MÜZİK

ilker kaleli

ilker kaleli

“Hayatımın atardamarlarından biri müzik. Aynı zamanda en büyük deşarj yöntemim. Dünyada müzik olmasaydı bugünleri göremez, genç yaşta ölürdüm!” diyen İlker Kaleli bazen tek başına bazen de arkadaşlarıyla müzik yapıyor. Bir insan en fazla kaç enstrüman çalabilir diye soranlara meydan okuyan Kaleli, piyano, davul, perküsyon ve gitar çalabiliyor. 4 yıl profesyonel DJ’lik yapmış olduğunu da ekleyelim. Bu kadar yeteneğe keşke bir albüm yapsa dediğinizi duyar gibiyiz. Kaleli bu konuda şöyle düşünüyor: “Albüm için doğal bir ilham gelmesini beklemek daha doğru geliyor bana. Farklı bir konsantrasyon ve istek olmalı. Yoksa sırf yapabiliyorum diye bir şey yapmak doğru gelmiyor.”

ŞÜKRÜ ÖZYILDIZ İLE HANIMLAR

Şükrü Özyıldız

Şükrü Özyıldız

“Okul hayatı boyunca ‘popüler’ olmanın yakınından geçmeyen, sokaklarda büyüyen, eve kan revan içinde gelen ve ‘normal bir çocukluk geçirdim” diyen Özyıldız’ın, o zamanlar ileride tüm kadınları peşinden sürükleyeceğine dair en ufak bir ipucu yokmuş. Peki, bir kadının dikkatini çekmesi için neler gerekiyor? Yanıtı kendi versin: “Dış görünüş elbette önemli ama etrafımda çok fazla güzel kadın var. Beni çekebilecek insanın gerçekten kendi olabildiğini görmem gerekiyor, onu değerli kılan da o oluyor. Çünkü oynuyor mu yoksa gerçekten o kadın mı anlayabiliyorum uzaktan.” Bu kadar çok kadın hayranı olan bir erkeğin egosu konusunda düşülen yanılgı da Özyıldız hakkındaki bir başka gerçek; “Hala biri ‘yakışıklısın, şöylesin, böylesin’ dediği zaman yüzüm kızarıyor çok şükür.”

BUĞRA GÜLSOY İLE MİMARLIK

Buğra Gülsoy

Buğra Gülsoy

Buğra Gülsoy’un, Kıbrıs’a Doğu Akdeniz Üniversitesi’ne mimarlık okumak üzere gittiğini biliyor muydunuz? Ve geriye tiyatrocu, kısa film yönetmeni, oyuncu ve festival direktörü olarak döndüğünü? “Çizmeyi, kendime bir dünya yaratmayı hep sevmişimdir” diyen Gülsoy, mimarlık okuduğu dönemde tiyatrodan da vazgeçmiyor. İçindeki tutku da onu bugün bir mimar olarak tanımamızın önüne geçiyor. “Mimarlığı seviyordum ama mezun olduktan sonra ustam Mehmet Ulubatlı’dan tiyatroyu öğrenmeyi kafaya koydum. İçimden hep, ‘Nasıl olsa mimarlık diplomam var’ dedim ve tiyatroyu aktif öğrenebilme şansını kaçırmak istemedim. Belki de kendimi çizerken değil de, tiyatro yaparken daha iyi ifade edebileceğimi hissetmişimdir.”

 

 FIRAT ÇELİK İLE ÖZGÜRLÜK

firat_celik

Fırat Çelik

Çocukluğundan beri hayatının hiçbir şeye bağlı olmamak felsefesi üzerine kurulu olduğunu dürüstçe itiraf eden Fırat Çelik için özgürlük kavramı daha derinlere iniyor ve hakkındaki bilinmeyene ulaşmamızı sağlıyor; “Babamın dediği bir şey vardır, ne zaman kapana kısılmış hissetsem, kabuğuma çekilmeye kalkışsam o kelimeler kulaklarımda çınlar: ‘Kendi özünü, içindeki seni unutma Fırat. O sana hep anlatacak, hatırlatacak.’ Babamın dediği gibi yalnız kaldığımda içimdeki sade ve her türlü duygudan arınmış halimde hep özgürlüğümü buldum. O yüzden de en büyük korkum içimde yaşayan bu hissin yok olması. Özümde kaybedecek bir şeyim yok aslında, çünkü var edebileceğim her şey içimde gizli…”

METİN AKDÜLGER İLE AŞK

Metin Akdulger

Metin Akdulger

“Aşk biyolojik olarak baktığım zaman hormonal bir şey ve o an hormonlarımın bana verdiği his aslında” sözleriyle aşkı mantık çerçevesinde değerlendirebilen Metin Akdülger için aşkın birden çok hali var. Karşısındaki kadını mutlu etmek adına onunla daha rahat iletişim kurabileceği jestler yapmayı seçen Akdülger aşkı tanımlama ve yaşama biçimiyle kendine farklı bir yol çiziyor. En başta elinin ayağının birbirine dolandığını ve sakinleşme ihtiyacı hissettiğini açıklasa da sözlerine şöyle devam ediyor; “Uzun vadede aşk karşındaki insanın yanında samimi ve rahat olabilmekse, kendini bulabildiğin rahat bir ortam yaratabilmekse o zaman mutlu olduğum o ortama girerim. Çünkü benim için aşk, elimin ayağımın birbirine dolaşması değil de, kendime ve karşımdakine güvenli hissetmem.”