Etiket arşivi: diziler

yeni diziler

Yeni Diziler

Önümüzdeki günlerde tam 4  Yeni Diziler in başlaması bekleniyor.

Yılbaşı gecesi ATV ekranlarında Pelin Karahan ve Yurdaer Okur ’un başrollerini paylaştığı, bir kadının psikolojik şiddet görerek, evlatları için devam ettirmeye çalıştığı YETER adlı dizinin ilk bölümünü izleyeceğiz.

7 Ocak’ta STAR ekranlarında Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım ’ın başrollerini paylaştığı GECENİN KRALİÇESİ isimli dizinin ilk bölümü yer alacak. İmkansız bir aşk hikayesinin konu edildiği dizide, Meryem Uzerli Fransa’da yaşayan bir Türk kızını, Murat Yıldırım ise evli ve ona aşık bir adamı canlandıracak.

Ocak’ın 2.haftası gibi yine Star’da ekrana gelecek olan GÖÇ ZAMANI adlı dizide başrolleri Vaide Gördüm ve Talat Bulut paylaşıyorlar. Talat Bulut yalnız ve zengin bir adamı canlandırırken, Vahide Gördüm çocuklarını töreden kurtarmak isteyerek büyük şehre göç eden ve çocuklarını daha da büyük belaların içine sürükleyen bir Anadolu kadınını canlandırıyor.

7 Ocak Çarşamba günü ise FOX kanalında, Belçim Bilgin ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı KÖRDÜĞÜM isimli dizi başlayacak. İmkansız bir aşk hikayesinin anlatıldığı dizide Belçim Bilgin idealist bir çocuk doktorunu, İbrahim Çelikkol ise isyankar ve yalnız bir adamı canlandıracak.

kiralık aşk 26.bölüm dizi özeti

Kiralık Aşk 26.Bölüm Dizi Özeti

 Kiralık Aşk 26.bölüm dizi sinde defne anlaşmayı bozduğu için Neriman’a olan borcunu ödemek ister, Yasemin’in erkenden verdiği ilk maaşını alır almaz da Neriman’a ilk ödemesini yapmak ister ancak Neriman’ın istediği para değildir, ısrarla Defne’nin başta verdiği sözü yerine getirmesini ister.
Sinan, Yasemin’e ortaklık teklif etmeleri gerektiğini Ömer’e söyler. Ömer’in önce bu karara kesin karşı çıkacağını düşünürken Ömer hemen kabul eder ve Yasemin’e gidip birleşmeleri gerektiğini söylerler. Ancak Yasemin kendine çok güvendiği için onların birleşme teklifini geri çevirir.
Neriman, Ömer için uğraşmaktan vazgeçip, kendi kızı Sude için çalışmaya başlar. Sude’nin Sinan’la olan ilişisini onaylamadığı için şimdi de ona uygun Kiralık Aşk bulacaktır. Sude’ye uygun, Sude’yi kendine aşık edecek bir erkek aday aramaya başlar. Koray ve Neriman bir araya gelip adaylarla tek tek görüşme yaparlar ancak kimseleri beğenmezler.
Defne, Ömer’in karşısına çıkıp, onu kışkırtmaya çalışır amacı onun tekrar çizim yapmasını sağlamaktır. Koray, Yasemin’e gidip Ömer’in tekrar çizim yapmaya başladığını haber verince, Yasemin karşı tarafın elinin güçlendiğini düşünerek, soluğu Sinan’ın yanında alır. Yasemin Sinan’a birleşme teklifini kabul ettiğini söyler. Ancak şimdi de kendini ağırdan satma sırası Sinan’dadır ve bu sefer de Sinan, Yasemin’in teklifini geri çevirir.
Ömer’in kuzeni Sude, Ömer’e olan hıncı yüzünden Ömer’in koleksiyonunu Yasemin’e sızdırır ancak aslında onlara götürdüğü koleksiyon Ömer’in gerçek çizimleri değildir. Şirkette foyası ortaya çıkan Sude çok zor bir durumda kalır. Hem şirket çalışanları hem de ailesi ve arkadaşları yaptıklarını öğrendikten sonra bir anda Sude’ye arkasını döner.

Türkiye’de yatırım yapacak olan firma Ömer’in çizimlerini gördükten sonra, Passionis ile birlikte yol almaya karar verir ve Yasemin’in şirketi bu yarışta saf dışı kalır.

Kiralık aşk da bu hafta,defne’den gelen mesajlarla gaza gelen Ömer, çizim masasının başına geçer.

kiralık aşk 26.bölüm dizi özeti koray ve neriman

kiralık aşk 26.bölüm dizi özeti koray ve neriman

Acaba Ömer tekrar çizmeye başlayabilecek mi? Defne ile ikisinin arasındaki dizayn yarışını kim kazanacak?

kiralık aşk 26.bölüm dizi özeti defne

kiralık aşk 26.bölüm dizi özeti defne

Defne, Ömer’in tekrar çizmeye başlaması için elinden gelen her şeyi yapmaya razıdır. Ve Sinan’la Ömer kendileri için kritik bir karar vererek, İngiliz yatırımcı için açılan ihalede Yasemin’in şirketi ile işbirliği yapma önerisi getirirler.

kiralık aşk 26.bölüm dizi özeti ömer çizebilicek mi?

kiralık aşk 26.bölüm dizi özeti ömer çizebilicek mi?

Kiralık Aşk 26.bölümde neler olacak, Acaba Yasemin bu teklife sıcak bakacak mı?

kiralık aşk 26.bölüm dizi özeti ömer

kiralık aşk 26.bölüm dizi özeti ömer

gülben ergen

Gülben Ergenin Eşi Onay Vermedi!

Gülben Ergen, Deniz Seki’nin oynadığı diziye destek vermek isterken eşi Erkan Çelik bu duruma onay vermedi.

gülben ergen

gülben ergen

Gülben Ergen geçen gün arnavutköydeydi. Gülben Ergen’e konuyla ilgili sorulan sorularda Ergen “Herkes düşüncelerinde özgür olabilir kimse aynı düşünmek zorunda değil. Ama benden Deniz Seki’ye tam destek vericem” dedi. Eşi Erkan Çelik ise sosyal medya hesabında “mahkum anaları evlerinde yaptıkları ekmeği onlara götüremezken koca dizi setini oraya sokmak vicdana sığmaz” yazmıştı.