ic-camasiri-giymeyen-unluler

İç Çamaşırı Giymeyen Ünlüler

İç Çamaşırı Giymeyen Ünlüler

Bütün medyanın göz önünde olmalarına rağmen ve frikik verme ihtimaline karşın taşıdıkları kıyafet itibariyle iç çamaşırı giymeyen ünlüler var. Bir anlık dalgınlık , rüzgar , kameranın patlayan flaşlarından belli olan transparan kıyafetler iç çamaşırı giymeyen ünlüleri anında belli ediyor.

 

iç çamaşırı giymeyen ünlüler

iç çamaşırı giymeyen ünlüler

İç çamaşırı bayanlar için oldukça özeldir. Hem vücudun en hassas bölümlerini korur hem de kadının kendisini iyi hissetmesini sağlayan, kadınsı duygularını ortaya çıkartan mucizevi tekstil ürünleridir. Çeşit çeşit iç çamaşırları bulunuyor , her geçen gün tekstil firmaları daha fazla alternatif çıkartıyor. Bu da iç çamaşırı tutkunu kadınları açıkçası alışveriş çılgınına dönüştürüyor.

ic-camasiri-giymeyen-unluler

İç çamaşırı giymeyen ünlüler-
Selana Gomez

Bayanlar iç giyim konusunda büyük bir titizlik gösterirken, tutumları da en az normal kıyafet ve elbiselerindeki kadar hassas olmaktadır. Duygusal varlıklar olan bayanlar, her alanda ve her anlamda beğenilmeyi, güzel sözler duymayı ister. Bu nedenle bayanların iç dünyalarında vardır, güzel ve çekici giyinmek… Bu durum iç giyim alanında da aynı olmaktadır. Her ne kadar dıştan görünmese de; bazı kıyafetler ile açığa çıkabilen bayan iç çamaşırları; bayanların dikkat ettikleri ve özen gösterdikleri bir konu olmaktadır. Bunun yanı sıra romantik gecelerde açığa çıkan iç çamaşırları, bazen de bayanların isteklerine göre görücüye çıkabilmektedir. Bazı bayanlar bilerek ve isteyerek, dikkat çekici ve seksi bir görünüm yakalayabilmek adına iç çamaşırlarını açığa çıkarmakta ve buna uygun dış giyimler seçmektedirler. Mesela; mini, hatta süper mini elbiseler, dekolteli veya derin dekolteli kıyafetler, yırtmaçlı veya derin yırtmaçlı elbiseler gibi…

ic-camasiri-giymeyen-unluler-3
Bayan iç çamaşırları alanında bayanlar kadar hassas olan firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar, birçok dünyaca ünlü markanın özel iç giyim tasarımlarını bünyelerinde barındırmaktadırlar. Bu anlamda en kaliteli hizmeti belki de; iç giyim olanağını evinize, ayağınıza kadar getiren online satış firmaları olmaktadır. Online satış firmaları, sadece bir internet ile bütün iç çamaşırı modellerini ve renklerini gözlerinizin önüne sermektedir. Böylece dışarıdaki mağazalardan veya dükkanlardan çekingenliği dolayısı ile beğendiği birçok iç çamaşırı modelini alamayan bayanlar da; gönül rahatlığı ile alışverişlerini gerçekleştirmektedirler.
Bayan iç çamaşırları alanında bu denli kaliteli ve güvenilir bir biçimde hizmet veren bu firmalar, çok da ucuz fiyatları bünyelerinde barındırmaktadırlar.

İç çamaşırı giymeyen ünlüler bazen de magazin bültenlerine konuk olmak için, popülerliği artırmak için yapabiliyorlar.

ic-camasiri-giymeyen-unluler

İç çamaşırı giymeyen ünlüler

İşte iç çamaşırı giymeyen ünlülerden bazıları:

1. Rihanna

2. Jeniffer Lopez

3. Selena Gomez

4. Shakira

5. Brtiney Spears

6. Kim Kardesian

7.Miley Cyrus

8.Selena Gomez

9.Jessie J

10. Katy Perry

ic-camasiri-giymeyen-unluler

İç Çamaşırı giymeyen ünlüler -
Kim Kardashian

ic-camasiri-giymeyen-unluler

İç çamaşırı giymeyen ünlüler-
Kim Kardashian

ic-camasiri-giymeyen-unluler

İç çamaşırı giymeyen ünlüler-
Jessie J

ic-camasiri-giymeyen-unluler

İç Çamaşırı giymeyen ünlüler-
Miley Cyrus

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>