rüyada vapur görmek

Rüyada vapur görmek

Rüyada vapur görmek yolculuğa çıkacağınız şekilde yorumlanmaktadır. Denizde fırtına var ise yolculuk yapmanız durumunda bir deniz kazası ile karşı karşıya kalabilme ihtimaliniz bulunduğuna delalet etmektedir. Vapurun denizde güzel bir şekilde süzüldüğünü izlemesi iyi ve hayırlı haberler alacağınız anlamına gelmektedir. Geminin batmasına rağmen kendinizi kurtulmuş olarak görmek ise iyilik yapmak amacıyla verdiğiniz sadakaların sizi olumsuz durumlardan kurtardığı anlamı taşımaktadır. Vapuru kıyıya çekmeye çalışmanız ise sizi namussuz olarak nitelendirebilecek bir durumda bırakmaktadır.

Rüyada vapur görmek hayırlı yolculukların habercisidir. Deniz yolculuğu vapurla kısa bir yolculuk yaşayacağınıza ve ardından hayırlı iş kapılarının size açılacağına delalet etmektedir. Limana yanaşan bir vapurda iseniz uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaş ya da dostunuzu göreceğiniz anlamına gelmektedir. Parçalanmış bir vapur görmek ise aile bağlarınızda parçalanma (ayrılık) gibi durumların oluşabileceği anlamına gelmektedir. Kendinizi demirlenmiş bir gemide görmek ise hapis hayatı yaşayacağınız anlamı taşımaktadır.

Rüyada vapur görmek bazı yorumcular tarafından üzüntü ve sıkıntı dolu günlerin sizin peşinizi bırakmayacağı anlamına gelmektedir. Yapacağınız birtakım işler sonucunda pişmanlık duyacağınız anlamı taşımaktadır. Hayatınızda (iş ya da ev) karşılaşabileceğiniz olumsuz durumların sona ereceği anlamına gelmektedir. Denizde vapur görmek bazı yorumculara göre keder, üzüntü ve sıkıntı dolu günlerinizi geride bırakacağınız anlamına gelmektedir. Rüyayı bütün şekliyle yorumlatmak (olay, zaman ve kişiler) size rüyanızda verilen mesajı doğru olarak algılayabilmenizde yardımcı olmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>