yeni diziler

Yeni Diziler

Önümüzdeki günlerde tam 4  Yeni Diziler in başlaması bekleniyor.

Yılbaşı gecesi ATV ekranlarında Pelin Karahan ve Yurdaer Okur ’un başrollerini paylaştığı, bir kadının psikolojik şiddet görerek, evlatları için devam ettirmeye çalıştığı YETER adlı dizinin ilk bölümünü izleyeceğiz.

7 Ocak’ta STAR ekranlarında Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım ’ın başrollerini paylaştığı GECENİN KRALİÇESİ isimli dizinin ilk bölümü yer alacak. İmkansız bir aşk hikayesinin konu edildiği dizide, Meryem Uzerli Fransa’da yaşayan bir Türk kızını, Murat Yıldırım ise evli ve ona aşık bir adamı canlandıracak.

Ocak’ın 2.haftası gibi yine Star’da ekrana gelecek olan GÖÇ ZAMANI adlı dizide başrolleri Vaide Gördüm ve Talat Bulut paylaşıyorlar. Talat Bulut yalnız ve zengin bir adamı canlandırırken, Vahide Gördüm çocuklarını töreden kurtarmak isteyerek büyük şehre göç eden ve çocuklarını daha da büyük belaların içine sürükleyen bir Anadolu kadınını canlandırıyor.

7 Ocak Çarşamba günü ise FOX kanalında, Belçim Bilgin ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı KÖRDÜĞÜM isimli dizi başlayacak. İmkansız bir aşk hikayesinin anlatıldığı dizide Belçim Bilgin idealist bir çocuk doktorunu, İbrahim Çelikkol ise isyankar ve yalnız bir adamı canlandıracak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>